Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizované: 24.12.2012 13:34:29 

RACE WALKING AND MARATHON - PETER TICHY

 NEWS                                    more info hereimage    


 
18.11.2012 - Trenčianske Teplice - Maratón Perly Karpát - profilom najnáročnejší (so 600m prevýšením) klasický maratón na Slovensku som bežal štvrtýkrát. Po rokoch 2006 (1.), 2008 (2.), 2010 (1.) som tentokrát dobehol tretí., v kategórii M40 druhý. Absolútne poradie -1.M.Ilavský 2:54:25h, 2.(1.M40) P.Prešnajder 3:00:04, 3.(2.M40) P.Tichý 3:01:03, 4.Š.Rácz 3:03:10..Celkové výsledky  Foto   
5km  10km  15km  20km  25km  30km  35km  40km  42195
22:38 41:08 1:01:36 1:25:19 1:46:40 2:10:23 2:31:28 2:51:58 3:01:04
22:38 18:30 20:28   23:43   21:21   23:43   21:05   20:30     9:06
 4:32  3:42  4:05    4:45    4:16    4:45    4:13    4:06     4:07
  126   131    130     123     121     124     127     130      131
v stĺpcoch zhora - celkový medzičas, jednotlivé 5km úseky , priemerne tempo (min/km) a priemerna tepová frekvencia (bpm) Viac na  garmin connect 
17.11.2012 - Čadca - Beh na Husárik - 3,5km (prevýšenie 290m) - som síce za každú srandu, ale v poslednom prudkom stúpaní, kde som aj pokráčal mi bola do smiechu skôr moja bezradnosť bežať:-)..Absolútne poradie - 1.J.Urban 14:47min, 2.M.Vanko 15:48, 3.B.Šarkan 16:04.....M40 - 1.R.Rolko 16:17, 2.J.Jurčík 16:55, 3.M.Celerín 17:14...6.P.Tichý 18:17... Celkové výsledky  Foto 

14.11.2012 - Žilina - Bežecká liga Žiliny - 3km - no nič, musím si zvykať, že výkon pod 10minút budem považovať skôr za výnimku ako pravidlo-)... Absolútne poradie - 1.M.Fabšík 9:52min,   2.M.Neslušan 10:02,  3.M.Kučera 10:03,  4.P.Tichý 10:19.......M40 - 1.M.Neslušan 10:02,  2.P.Tichý 10:19, 3.J.Ružbarský 10:23.....Celkové výsledky

11.11.2012 - Krásno n/Kysucou - Krasňanská desiatka - 10km - svojou najrýchlejšou tohtoročnou bežeckou:-) desiatkou som príjemne prekvapený, odhadoval som sa tak o 40sek pomalšie:-)...Absolútne poradie - 1.B.Šarkan 33:45min,  2.P.Žubor 33:58,  3.B.Arbet 34:46.....M40 - 1.R.Rolko 35:15,   2.P.Tichý 35:53(18:09),  3.Z.Koleda 36:06...Celkové výsledky + foto  26.10.2012 - článok v denníku Šport  aj o mojej ďaľšej, tentokrát opäť chodeckej výzve - http://tichypefo.wbs.cz/capture8.jpg

20.10.2012 - Žilina - Deň Supervytrvalca + Slovak championschip in 50km run - absolute -1.K.Železov (UKR) 3:26:19h (maratón 2:52:47), 2.P.Tichý 3:31:00h (maratón 2:56:47), 3.V.Balogh 3:39:29h (maratón 2:59:58) ...Slovak champ. - 1.P.Tichý 3:31:00h, 2.V.Balogh 3:39:29, 3.J.Jurčík 3:46,27..Celkové výsledky   +  Foto  
      

13.10.2012 - Stráňavy - Od pamätníka k pamätníku - 9,5km - 1.B.Šarkan 32:18 , 2.R.Cienik 34:10, 3.(1.M40) R.Rolko 34:23, 4.(2.M40) Z.Koleda 34:59,  5.R.Galovič 35:23, 6.J.Benko 35:39, 7.(3.M40) P.Tichý 36:18, 8.P.Tichý jn. 37:16, Celkové výsledky 

3.10.2012 - Žilina - Bežecká liga Žiliny 3km -1.M.Neslušan 10:12min, 2.J.Ružbarský 10:26, 3.P.Tichý 10:43... Celkové výsledky

1.8. 2012 - cestou do práce na bicykli ma zozadu v cca 70km rýchlosti zrazil autobus, ktorý sa uhýbal predbiehajúcemu kamiónu a na kraji vozovky už nestihol dobrzdiť.:-(...Nato, ako som mohol skončiť mi neostáva ako byť rád, že okrem bicykla, prilby či odrenín na pravej strane tela si to odniesla len roztrieštená zlomenina kľúčnej kosti s výlomom a posunom... 

21.7.2012 - Belá - Belská sedmička - cross 7km - 1.B.Šarkan 24:45, 2.J.Wydra (POL) 25:18, 3.R.Arbet 25:26....9.P.Tichý 27:14...Kategória M40 - 1.Ľ.Kováčik 26:02, 2.J.Sarnicki(POL) 26:18, 3.M.Celerín 26:24, 4.P.Tichý 27:14, 5.V.Toporcer 27:35...  Celkové výsledky  

4.7.2012 - Žilina - Bežecká liga Žiliny - 7.zákl.kolo - 3km - 1.T.Jurkovič (1.M16-29) 9:20min, 2.B.Šarkan(2.M16-29 9:26, 3.P.Holeša  (3.M16-29) 9:54, 4.P.Tichý (1.M40-49) 10:25,  5.J.Kľučiarik (4.M16-29) 10:26, 6.M.Neslušan(2.M40-49) 10:36..Celkové výsledky www.janrun.sk

1.7.2012 - Žaškov - Žaškovský minimaratón - 10,5km - absolútne poradie:1.J.Wydra (POL) 36:45,  2.O.Babjak (UKR) 37:54,  3.R.Rolko 37:45,  4.B.Arbet 37:54,  5.V.Buchal 38:05,  6.P.Tichý  38:28.....M40 - 1.O.Babjak (UKR) 37:54, 2.R.Rolko 37:45,  3.V.Buchal 38:05,  4.P.Tichý 38:28,  5.K.Zhelezov(UKR) 38:35...Celkové výsledky http://www.beh.szm.com/docs/010712_zaskov_v.pdf

26.6.2012 - Vrátna - Beh na Poludňový grúň  - 1.A.Dlugosz  (POL) 32:14min,  2.P.Brýdl (ČR) 33:45,  3.Z.Koleda 34:21...46.P.Tichý 43:56..M40 : 1.Z.Koleda 34:21, 2.M.Celerín  36:11, 3.J.Jurčík 37:12..7.P.Tichý 43:56...Celkové výsledky + Foto

9.6.2012 - Čadca - Kysucký maratón - 42,195km - 1.E.Sawe (KEN) 2:17:58h (trať.rekord), 2.K.Bartkiewicz (POL) 2:29:31, 3.D.Orálek (ČR) 2:35:18,  4.M.Procházka (ČR) 2:41:48,  5.M.Kluz (ČR) 2:48:25, 6.P.Tichý 2:51:45 (5km:19:01, 19:06, 19:23, 20:15, (1/2m 1:22:00h) 19:57, 19:54, 21:55, 21:38),.....Kategória M40 - 1.D.Orálek, 2.M.Kluz, 3.P.Tichý... httpCelkové vysledky.php                                                        + Foto https://plus.google.com/=pwrd1       +  hVideoge
      

6.6. 2012- Žilina - Bežecká Liga Žiliny - 6.základné kolo - dvanásťminútovka - 1.M.Neslušan 3580m, 2.P.Holeša 3578m, 3.P.Tichý 3525m, 4.V.Toporcer 3499m, 5.J.Ružbarský 3468m, 6.M.Ševec 3427m....  Celkové výsledky 

4.6.2012 - Dubnica n/Váhom - Dubnická hodinovka - Absolútne poradie - 1.B.Arbet 16810m, 2.P.Tichý 16802m, 3.S.Floriš 16759m...Kategória M40 - 1.P.Tichý 16802m (5km 17:53, 17:57, 17:54), 2. S.Floriš 16759,  3.J.Kucharík 16367.   httpCelkové výsledky pdf

31.5.2012 - Žilina - Beh olympijského dňa - 1000m - 1.M.Minarovič 2:50,3min,  2.B.Šarkan 2:51,9,  3.P.Holeša 2:53,0.....12.P.Tichý 3:11,5...kategória M40 - 1.M.Neslušan  2:59,8,  1.J.Ružbarský 3:06,8,  3.P.Tichý 3:11,5.. httpCelkové výsledky + fotodna        

26.5.2012 - Žilina - Memoriál Jozefa Gabčíka - cross 10,5km - 1.L.Hýl 38:11min, 2.A.Dlugosz (POL) 38:22, 3.L.Sventek 39:33......13.P.Tichý 41:27...kategória M40: 1.L.Sventek 39:33, 2.R.Rolko 39:46, 3.Ľ.Kovačik 40:21, M.Kluz(ČR) 40:35, 5.M.Celerín 40:39, 6.P.Tichý 41:27.....  httpCelkové výsledkyka

19.5.2012 - Martin - Beh k srdcu SNP - 21,1km - absolútne poradie - 1.E.Sawe (KEN) 1:05:37h - traťový rekod, 2.B.Dziuba (POL.) 1:11:12, 3.E.Hapak (UKR) 1:11:13, 4.O.Puškár 1:12:48, 5.A.Malyj (UKR) 1:12:57....15.P.Tichý 1:21:50h...kategória M40- 1.O.Babjak (UKR) 1:13:48h  2.V.Buchal 1:18:15, 3.J.Kucharík 1:18:35, 4.M.Celerín 1:20:52,  5.P.Tichý 1:21:50...   hCelkové výsledkypdf 

9.5.2012 - Žilina - Žilinská hodinovka - 1.P.Tichý 16023m,  2.B.Šarkan 15838, 3.P.Gajdoš 15418. Celkové výsledkydf  

5.5.2012 -Žilina - Žilinský Hamburg"  - 42,2km (5km: 23:59, 22:59, 22:09, 21:37, 21:24, 21:50, 23:00, 23:29  + 2,2km 9:23 hVýsledkym 

2.5.2012 - Kys.N.Mesto - 5.základné kolo BLŽ - 3000m: 1.B.Šarkan (1.M16-29) 9:47min, 2.P.Tichý (1.M40-49)  9:53, 3.M.Neslušan (2.M40-49)  10:01, 4.J.Ružbarský (3.M40-49) 10:23....httCelkové výsledkydf       fotog  

28.4.2012 - B.Bystrica - chodecký míting GPS - 10km muži: 1.M.Rizek 43:09, 2.Z.Babík 43:20, 3.P.Tichý ml. 43:34, ........7.P.Tichý st. 49:50.    httCelkové výsledky.pdf   htFotos://012# .

22.4.2012 - Seregno (ITA) - MS + ME v behu na 100km -  20:24/ 21:13/ 21:55/ 21:13/ 21:00/ 21:19/ 21:07/ 21:14/ maratón 2:59:00h/ 21:27/ 22:01/ 50km: 3:32:57h/ 22:56/ 23:09/ 22:53/ 24:56/ 26:42/ 29:59/ 29:22/ 25:40/ 24:51/ 27:55/... Výsledky MS+MEe +  Foto# + http:video5    +okruh 20kme

15.4.2012 – Čadca - Čadčianska desiatka - 0km - Abs. poradie - 1.L.Sventek (1.M40) 36:04min, 2.M.Kluz (ČR-2.M40) 36:42,  3.P.Tichý (3.M40) 36:48,  4.A.Kováčik (1.M18) 36:51, 5.M.Neslušan (4.M40) 38:08,hCelkové výsledkyf    hvideoF9g 

7.4.2012 - Turany - Beh oslobodenia - 10km - Abs.poradie - 1.L.Hýl 33:40min, 2.J.Dubašák 34:48, 3.L.Sventek 35:30, 4.B.Šarkan 35:30, 5.Ľ.Pavlík 36:31,  6.P.Tichý 36:48....M40 - 1.L.Sventek 35:30,  2.P.Tichý 36:48,  3.M.Celerín 37:11  hCelkové výsledkyf  

4.4.2012 - Žilina - Bežecká liga Žiliny - 4.základné kolo - 3km - 1.P.Žubor (1.M16-29) 9:36min,  2.B.Šarkan (2.M16-29) 9:39,  3.M.Neslušan (1.M40-49) 10:03,  4.P.Tichý (2.M40-49) 10:10,  5.P.Šebestian (3.M40-49) 10:17... httpCelkové výsledky.pd
f
#
1.4.2012 - Bratislava - ČSOB Bratislava marathon - (42,195km) - 1.M.K.Samoei 2:21:08h, 2.E.K. Sawe (obaja Keňa) 2:21:42, 3.O.Gur (Biel.) 2:22:13, 4.Á.Kovács (Maď.) 2:22:26, 5.E.Ashenafi (Et.) 2:25:03...... 17.P.Tichý 2:44:09...M40 - 1.D.Orálek (ČR) 2:35:27,  2.T.Kopčík 2:39:57, 3.P.Tichý 2:44:09(1/2m - 1:18:57). 
--------------------------------------------------------------------------------
24.3.2012 - Dudince - Dudinská päťdesiatka + Slovak Championschips in walking  50km - tace walk 50km - 1.A.Schwartzer (ITA) 3:40:58h,  2.L.Nowak (POL) 3:44:28h, 3.R.Sikora (POL) 3:46:58h...M -SR - 1.D.Majdan 3:59:05h, 2.M.Tišťan (obaja VŠC Dukla BB) 4:37:46h,  3.P.Tichý 4:56:27h.. hCelkové výsledkyf

18.2.2012 - Žilina - 1.winter run  kriterium 10km : 1.P.Tichý 38:56.,2.M.Neslušan 38:56, 3.B.Šarkan 39:20. Resultsy , Photo 

11.2.2012 - Prievidza - marathon Prievidzská chodba :1.P.Vabroušek (ČR) 2:42:58h, 2.P.Tichý 2:51:14, 3.S.Ďuriga 3:09:36 Resultsy

5km

10km

15km

20km

25km

30km

35km

40km

42195

0:19:29

0:39:12

0:58:56

1:19:09

1:39:33

1:59:23

2:20:10

2:42:02

2:51:14

19:29

19:42

19:44

20:14

20:23

19:51

20:47

21:52

09:12

3:54

3:56

3:57

4:03

4:05

3:58

4:09

4:22

4:11


4.2.2012 - Čadca - Vyhlásenie najúspešnejších športovcov mesta Čadca za rok 2011 - Výsledky + foto + viac tu    

22.1.2012 - Žilina - 1.winter run kriterium - 6km - 1.(1.M40) M.Neslušan 21:30min  2.(1.M16-29) B.Šarkan 21:37  3.(2.M40-49) P.Tichý 21:51  4.(1.M30-39) K.Ďžalaj 22:41...Celkové výsledky 

31.12.2011 - Vrútky - Silvester run- 10km:M40 - 1.Š.Sumerling 34:44 2.R.Rolko  35:44   3.P.Tichý 36:37...Celkové výsledky +Foto

30.12.2011 - Dubnica n/Váhom - Silvester run in tartan - 5000m - M40.- 1.J.Križák  16:16  2.P.Tichý 17:24  3.J.Kuchárik 17:31... M18.-1.P.Tichý 17:16  2.P.Sobek 17:25  3.S.Košík 17:39.. Celkové výsledky  

26.12.2011 - Hôrky - Štefanská hôrecka šestka - Celkové výsledky .

17.12.2011 - Žilina - Vianočny maratón -  Maratón 42,2km - 1.P.Tichý 2:56:38h,  2.R.Tománek (ČR) 3:07:03h, 3.S.Ďuriga  3:10:22h.....Celkové výsledky.... foto 1ofoto 2o   Viac foto

3.12.2011 - Žilina -  training - marathon Žilinsky Hamburg - 42km (3:18:28h)  VResultsy

27.11.2011 - Roeselare (BEL) - Lotto Crosscup - ...Muži 9410m - 1.A.Bekele (ETH) 28:00,  2.M.Andon (ERI) 28:09,  3.P.Kibet (UGA) 28:20...48.P.Tichý (SVK) 34:16....Muži nad 35 rokov 6250m - 1.E.Loverie 19:58,  2.J.Wils 20:14,  3.A.Lecoeuche (všetci BEL) 20:20......26.P.Tichý 22:47 (8.v M40 - 45r.)..Celkové výsledky + foto + moje foto   

13.11.2011 - Krásno n/Kysucou - Krasňanská desiatka - 

5.11.2011 - Frýdek Místek (ČR) - Hornícka desítka 10km - abs.poradie (611 start) - 1.M.Kocourek (ČR) 29:49min, 2.E.K.Sawe (KEN) 31:00,  3.A.Polec (POL) 32:28, 4.P.Mikulenka (ČR) 32:37.....15.P.Tichý 34:07.. M40 - 1.P.Tichý 34:07min (3km 9:53, 5km 16:53),  2.E.Beshir (ČR) 34:25,  3.T.Svoboda (ČR) 34:32... CResultsy +more thereu   

2.11.2011 - Žilina - 3km:1.T.Jurkovič 9:36 2.R.Rolko 9:40  3.M.Neslušan  9:45  4.P.Tichý9:48 5.B.Šarkan 9:53  Celkové výsledky

15.10.2011 - Žilina - Deň Supervytrvalca + Majstrovstvá SR v behu na 50km - muži: 1.P.Tichý 3:16:28h (maratón 2:46:37h), 2.V.Balogh 3:31:03h (m-2:52:49h), 3.O.Evín 3:31:28h (m-2:55:54). ...M40 - 1.P.Tichý, 2.V.Balogh, 3.R.Lorenčík 3:32:26h (m-2:57:38)...........Celkové výsledky  +  Foto..     zhora - celkový medzičas, jednotlivé 5km úseky , priemerne tempo (min/km)

      5km

  10km

  15km

  20km

  25km

  30km

  35km

  40km

   45km

    50km

20:40

40:44 

   1:00:12

   1:20.38

   1:40:15

   1:59:30

   2:18:50

   2:38:09

 2:57:15 

   3:16:28

20:40 

20:04 

19:28 

20:26 

19:37 

19:15 

19:20 

19:19 

     19:06

     19:13

4:08 

      4:01

3:54 

      4:05

3:55 

3:51 

      3:52

3:52 

3:49  

      3:51


5.10.2011 - Žilina - Celkové výsledky

2.10.2011 - Košice - Medzinárodný maratón mieru
Muži : 1.E.Kemboi (KEN) 2:11:15h, 2.E.M.Ejigu 2:12:10h, 3.G.Gameda (obaja ETH) 2:12:30h, 4.P.Some (KEN) 2:13:56h, 5.G.Ashaw (ETH) 2:15:11h, 6.W.Kipchumba 2:22:18h, 7.B.Kipkor (obaja KEN) 2:33:27h, 8.I.Magyar 2:39:42h, 9.P.Tichý 2:39:50h, 10.O.Veselovský (všetci SVK) 2:40:57h...
M - SR - 1.I.Magyar,  2.P.Tichý  3.O.Veselovský..M40 - 1.P.Tichý 2:39:51h, 2.T.Kopčík 2:43:18, 3.G.Davies (GBR) 2:47:37.... Foto   
   
Celkové výsledky  ....................................................................................................................................článok

25.9.2011 - Oščadnica - Medzinárodný beh na Veľkú RačuCelkové výsledky 

24.9.2011 - Bacúch - Chôdza na Bacúchu - Cena Jozefa Pribilinca -
   Veteráni - 5km:2.P.Tichý (42r.) 23:40min (820b.),  1.O.Malík (50r.) 25:28min (827b.),  3.O.Straka (64r.) 29:26min (813b.) 
     Muži - 10 km: 1.P.Trofimov 40:18min, 2.A.Jargunkin (obaja RUS.) 40:37, 3. D.Tomala (POL) 40:5, 4.A.Kučmín 41:03, 5. M.Tóth (obaja SVK) 41:30,  6.V.Savanovič (SRB) 41:33.....13.P.Tichý ml.(2.junior) 44:47....Celkové výsledky    +    Foto
   

 21.9.2011 - Čadca - Kysucká hodinovka - :1.P.Tichý 16510m  2.L.Sventek 16240m  3.J.Jurčík 15900m..

19.9.2011 - Martin - Martinská hodinovka - 1.P.Tichý 16599m  2.O.Veselovský 16468m  3.B.Šarkan 16084m  4.L.Sventek 16048m.. Celkové výsledky +  Foto Img_47569Img_47640Img_47582Img_47602Img_47741Img_48080

10.9.2011 - Winschoten (HOL) - MS + ME v behu na 100km MS 100km - jednotlivci:1.G.Calcatera (ITA) 6:27:32h  2.M.Wardian (USA) 6:42:39h  3.A.Henshaw (USA) 6:44:35h...SVK - 58.(ME-45.)O.Evin 8:20:06h,  72.(ME-57.)P.Tichý 8:41:09h,  83.(ME 67.)J.Bujňák 9:20: 54h,  91.(ME-71.)S.Lindvai 11:02:12h.... MS 100km - teams - 1.USA, 2.JPN, 3.FRA...14.(ME-11.)SVK..Celkové výsledky + foto https://lh4.googleusercontent.com/-NeGQxY7nAPM/Tm3xkQA9KlI/AAAAAAAAOsc/XEqsRTmfe7I/s576/Winschoten%252520100km%2525202011%252520051.jpg  https://lh6.googleusercontent.com/-gZSQh0ff8iw/Tm3x858JL-I/AAAAAAAAOsM/Df5lB1jHvcI/s512/Winschoten%252520100km%2525202011%252520057.jpg

10km

20km

30km

40km

50km

60km

70km

80km

90km

100km

40:19 

1:21:23 

2:02:09

2:44:01 

 3:28:35

4:24:48 

5:22:11 

6:22.31 

7:43.37 

8:41:09  

40:19

41:04

40:46

41:52

44:34

56:13

57:23

1:00:10

1:21:06

57:32

4:02

4:06

4:05

4:11

4:25

5:37

5:44

6:01

8:06

5:46

120

119

124

129

133

120

121

116

93

121

V stĺpcoch zhora - celkový medzičas, jednotlivé 10km úseky , priemerne tempo (min/km) a priemerna tepová frekvencia (bpm)


3.9.2011 - Žilina - topkova desiatka na dráhe - 10000m -1.R.Arbet 34:41   2.R.Rolko(1.M40) 34:43  3.J.Urban 35:08  4.P.Tichý(2.M40) 35:09  5.Z.Koleda(3.M40)  6.R.Hanzel 37:07.. Celkové výsledky + Foto
20.8.2011
- Žilina - Žilinský triatlon -  šprint triatlon M40 - 1.K.Harvey (ČR) 1:05:42h, 2.P.Tichý 1:07:43, 3.J.Kornes (POL) 1:07:59, 4.L.Cesnek (SR) 1:08:42...Foto + Celkové výsledky, viac
 tu
 https://lh4.googleusercontent.com/-1x3SIEIafhc/TlAUd1rwndI/AAAAAAAAOlc/n71jkDdco60/s512/%2525C5%2525BDilinsk%2525C3%2525BD%252520triatlon%252520076.jpg https://lh3.googleusercontent.com/-OBm9YQbhj6E/TlllnFVh85I/AAAAAAAAOl8/qy-37Uy-QX0/s512/2010_08_20_Zilinsky_Triatlon_175.JPG https://lh6.googleusercontent.com/-CVWjcw7cO_8/TlAUKt5HbUI/AAAAAAAAOkU/GbbzSKRz1o8/s512/%2525C5%2525BDilinsk%2525C3%2525BD%252520triatlon%252520083.jpg https://lh3.googleusercontent.com/-ayJx3ctUhmo/TlAUBqQAqeI/AAAAAAAAOkQ/eUxldscIoRA/s512/%2525C5%2525BDilinsk%2525C3%2525BD%252520triatlon%252520084.jpg
13.8.2011
- Rajec - Rajecký maratón - 1.J.Urban (SR) 2:32:35h  2.F.Biri (HUN) 2:34:45h  3.Z.Kovacs (HUN) 2:38:38h  4.(1.M40) J.Žák (ČR) 2:38:43h  5.(2.M40) T.Kopčík(SR) 2:40:16h  6.(3.M40) K.Železov (UKR) 2:41:58h..  7.(4.M40) P.Tichý 2:43:51h  8.M.Adamec (ČR) 2:45:13h.... Celkové výsledky +  Foto.....viac na www.rajeckymaraton.sk
https://lh4.googleusercontent.com/-F59rFI4ZlUY/Tk6JzADhdFI/AAAAAAAAOic/4joU3VI0SiA/V0C0257.jpg https://lh4.googleusercontent.com/-rd2zVBs_UOs/TkvNRTbn4kI/AAAAAAAAOcI/DxGL7zzVNfM/RM01%2525201.JPG https://lh6.googleusercontent.com/-TMLljcZnVvg/TkvNURzlIQI/AAAAAAAAOcg/2d7XzdFyljQ/RM11%2525203.JPG 3.8.2011 - Žilina - 6.kolo Bežeckej ligy Žiliny - 3km -  T.Jurkovič  za 9:34min 2.M.Neslušan 9:48min  3.B.Šarkan 9:50  4.P.Tichý st.9:52  5.Z.Koleda  9:53  6.J.Ružbarský 10:00 .......10.P.Tichý junior.10:26......Celkové výsledky 
5km  10km  15km  20km  25km  30km  35km  40km  42195
19:15 38:45 58:25 1:18:34 1:37:52 1:56:21 2:15:45 2:35:32 2:43:51
19:15 19:30 19:40   20:09   19:18  18:29  19:24   19:47    8:19
 3:51  3:54  3:56    4:02    3:52    3:42   3:53    3:57    3:47
  128   131    131     131     134     139     138     139     146

V stĺpcoch zhora - celkový medzičas, jednotlivé 5km úseky , priemerne tempo (min/km) a priemerna tepová frekvencia (bpm)



24.7.2011 - Belá - Belská hodová sedmička - Celkové výsledky +  Foto 

20.7.2011 -  rozhovore pre Žilinský večerníkimage 

17.7.2011 - Kys.N.Mesto - Kysucká desiatka + M-SR v cestnom behu na 10km  - 1.I.Magyar  32:09min, 2.I.Pástor  32:24, 3. J.Urban 33:22....M40.- 1.R.Rolko 34:19  2.J.Križák 34:29  3.J.Kuchárik  35:54 ....6.P.Tichý 36:49. Celkové výsledky +  Foto

6.7.2011 - Žilina - 5.základné kolo Bežeckej ligy Žiliny - 12minútovka  - 1.M.Neslušan (1.M40) 3655m  2.P.Tichý st.(2.M40) 3648m  3.J.Ružbarský  (3.M40) 3624m .....Celkové výsledky  +  Foto 

26.6.2011 - Košice - maratón Furčiansky Hamburg  -  Celkové výsledky
22.6.2011 - Žilina - Beh  olympijského dňa -  muži 1000m: 1.M.Čierňava 2:46min  2.T.Jurkovič 2:47  3.J.Kľučiarik 2:50  4.M.Neslušan(1.M40) 2:53  5.M.Jurkovič 2:55  6.P.Prokopovič 2:57  7.J.Privara  2:58  8.B.Šarkan 2:58   9.P.Tichý (2.M40) 2:59   10.F.Matejička (3.M40) 2:59...Celkové výsledky
doplnené slovenské historické chodecké tabulky                                           
NAJVŠESTRANNEJŠÍ SLOVENSKÍ CHODCI  PODĽA OSOBNÝCH REKORDOV  NA 20km + 50km
1. M.TÓTH           2416    1:20:16    3:39:46
2. P.BLAŽEK       2410    1:18:13    3:47:31

3. R.MRÁZEK      2362    1:20:21    3:48:22
4. I.KOLLÁR        2352    1:18:41    3:55:43
5. P.SZIKORA     2340    1:23:20    3:42:20
6. Š. MALÍK        2327    1:21:58    3:48:52
7. P. MALÍK        2300    1:23:08    3:49:40
8. P.KORČOK     2284    1:24:23    3:48:17
9. J.ZÁHONČÍK  2277     1:21:41   3:58:20
10. P.TICHÝ st.  2267    1:24:17    3:51:22 

8.6.2011 - Žilina - 4.kolo Bežeckej ligy Žiliny - 3km:1.T.Jurkovič 9:22  2.R.Rolko 9:32  3.M.Neslušan 9:51  4.P.Tichý  9:57...Celkové výsledky  

11.5.2011 - Žilina - Žilinská hodinovka ..Celkové výsledky  

4.5.2011 - Kys.N.Mesto - 3.kolo Bežeckej ligy Žiliny - 3km:1.M.Neslušan 9:39  2.R.Rolko 9:44  3.M.Jurečka 10:01  4.P.Tichý 10:07...Celkové výsledky   
 

14.4.2011 -
 , dole graf tempa....Podrobnejšie na garmin connect
26.3.2011 - Dudince - Dudinska päťdesiatka - racewalk
Men - 50 km: 1.Matej Tóth (SR/ 3:39:46 h - SVK record), 2. Rafal Fedaczynski 3:46:05, 3. Rafal Sikora 3:46:16, 4. Lukasz Nowak 3:46:40, 5. Rafal Augustyn (všetci Poľ.) 3:46:56, 6. Nathan Deakes (Aus.) 3:48:02, 7. Omar Zepeda (Mex.) 3:50:26, 8. Bertrand Moulinet (Fr.) 3:50:49, 9. Eder Sánchez (Mex.) 3:53:19, 10. Cédric Houssaye (Fr.) 3:53:24...
Men - 20 km: 1. Andrij Kovenko (Ukr.) 1:21:44 h, 2. Carsten Schmidt (Nem.) 1:24:39, 3. Predrag Filipovič (Srb.) 1:26:30,
Women - 20 km: 1. Olive Loghnaneová (Ír.) 1:32:40 h, 2. Zuzana Schindelrová (ČR) 1:33:51, 3. Naďa Borovská (Ukr.) 1:33:59
Junior women - 10 km: 1. Kate Vealeová (Ír.) 46:43 min, 2. Natalia Plominská (Poľ.) 48:48, 3. Barbara Kovácsová (Maď.) 50:19
Junior men to 19years  - 10 km: 1. Igor Puzanov (Ukr.) 43:28 min, 2. Peter Tichý jn. (SR) 44:50, 3. Nils Brembach (Nem.) 44:54. 
Juniors to 17y - 10 km: 1. Patrik Spevák (SR) 43:23 min. 2.Andrej Dolinský 48:14min   3.Martin Spevák 48:21min (SR)  Photos 

11.1.2011 - new in my blog image    31.12.2010 - Vrútky - Silvester lauf  - 11,5km - 1.R.Rolko (1.M40) 41:28min,  2.O.Jurčák 42:26,  3.D.Nemček 42:39,  4.P.Tichý (2.M40) 43:06, 5.Ľ.Pavlík 44:11, 6.M.Celerín  44:38...Celkové výsledky...Garmin connect


30.12. - Dubnica n/Váhom - Silvester lauf  - 5000m -  1.J.Vitko 15:50min, 2.O.Puškár 16:05, 3.R.Arbet 16:14,  M40 - 1.P.Tichý 16:47, 2.V.Vlasatý 17:36, 3.P.Portášik 17:42...Celkové výsledky + foto                   viac foto

26.12. - Hôrky - Štefanská hôrecka šestka - 6,1km - 1.R.Rolko  /1.M40/ 21:13min  2.M.Dobiáš 21:28min  3.R.Arbet 21:34min  4.P.Tichý /2.M40/  22:13  5.L.Kováčik /3.M40/ 22:29...Celkové výsledky  + foto  ..  Garmin connect   

18.12. - Žilina - Vianočný maratónh- ( -10°C) -  42km : 1.P.Tichý 3.04:56h,  2.P.Gajdoš 3:26:41h, 3.P.Lazar 3:36:26h...Celkové výsledky + foto 
5km  10km  15km  20km  25km  30km  35km  40km  42195
21:18 42:34 1:04:27 1:26:50 1:48:26 2:09:51 2:32:14 2:54:37 3:04:56
21:18 21:16   21:53   22:23   21:36   21:25   22:23   22:23   10:19
 4:16  4:15    4:23    4:29    4:19    4:17    4:29    4:29    4:42
  130   118     119     120     123    134    135    135     135
v stĺpcoch zhora - celkový medzičas, jednotlivé 5km úseky , priemerne tempo (min/km) a priemerna tepová frekvencia (bpm) Podrobnejšie na Garmin connect
21.11. - Trenčianske Teplice - maratón Perly Karpát 1.P.Tichý (1.M40) 2:55:00h, 2.R. Baláž (ČR - 2.M40) 2:56:03,  3.O.Puškár  2:59:15, 4.V.Balogh (3.M40) 3:02:14...  ženy - 1.A.Esentierová (ČR) 3:46:15. ....Celkové výsledky           Results hereu+  photos hereu
10.4.2010 - Poděbrady  walking  2010
 - Complet results  hereu 
5km  10km  15km  20km  25km  30km  35km  40km  42195
22:39 42:03 1:01:50 1:23:25 1:43:59 2:06:26 2:26:32 2:45:55 2:55:00
22:39 19:24 19:47   21:35   20:34   22:27   20:06   19:23     9:05
 4:32  3:53  3:57    4:19    4:07    4:29    4:01    3:53     4:07
  128   127    138     137     138     140     142     149      146
Výškový profil trate - Čadca - Beh na Husárik - 4km (prevýšenie 300m) - 1.R.Rolko (1.M40) 15:38min,  2.D.Nemček 16:18, 3.M.Neslušan (2.M40) 16:49......10.P.Tichý (6.M40) 17:41....Celkové výsledky   14.11. - Krásno n/Kysucou - Krasňanská desiatka - 10km - 1.R.Rolko (1.M40) 33:43min, 2.M.Neslušan (2.M40) 35:36, 3.J.Ružbarský (3.M40) 35:54..... 7.P.Tichý (5.M40) 36:45.....Celkové výsledky   (Muži do 39r.    Muži 40-49r.+ženy    Muží nad 50r.) 13.11.2010 - Liptovský Mikluláš - Liptovský maratón -  1.K.Bartkiewicz (POL) - 2:37:46h, 2.M.Ivančo (1.M40) - 2:45:26h, 3.P.Tichý (2.M40) 2.48:34h... Celkové výsledky   +  Foto                                             

17.11.


5km  10km  15km  20km  25km  30km  35km  40km  42195
17:39 36:38 55:58 1:15:20 1:35:15 1:54:21 2:16:59 2:39:00 2:48:34
17:39 18:59 19:20   19:22   19:55   19:06   22:38   22:01     9:34
 3:32  3:48  3:50    3:52    3:59    3:49    4:32    4:24     4:20
  139   143    145     145     146     147     147     147      148
v stĺpcoch zhora - celkový medzičas, jednotlivé 5km úseky , priemerne tempo (min/km) a priemerna tepová frekvencia (bpm)   

7.11.2010 - Gibraltár  IAU 100km World and European Championschipm Results WCHSi  Results ECHE i, + Intermediay  + FPhoto                                                                                                   16.10. - Žilina - Deň Supervytrvalca + Majstrovstvá SR v behu na 50km - 1.P.Tichý 3:18:41h (maratón 2:49:58),  2.O.Evín 3:24:42h (maratón 2:51:58), 3.R.Lorenčík 3:25:18h (maratón 2:53:40), Celkové výsledky, + foto      

5km

  10km

  15km

  20km

  25km

  30km

  35km

  40km

   45km

    50km

19:48 

40:18 

   1:00:39

   1:21.38

   1:41:41

   2:01:44

   2:21:43

   2:41:21

 3:00:02 

   3:18:41

19:48 

20:30 

20:21 

20:59 

20:03 

20:03 

19:59 

19:38 

     18:41

     18:39

3:58 

      4:06

4:04 

      4:12

4:01 

4:01 

      4:00

3:56 

3:44  

      3:44

       121

       116

       118

      121

       120

       125

       131

       136

      145

      148


13.10. -Žilina - Žilinská hodinovka - 1.M.Celerín 16390m,  2.D.Nemček 16080m,  3.P.Tichý 15494m.....Celkové výsledky

9.10.2010 - Stráňavy - Od pamätníka k pamätníku - 9,6km - 1.R.Rolko 33:30(1.M40)  2.R.Cienik 33:49,  3.M.Celerín 34:11 (2.M40),  4.P.Tichý 34:30 (3.M40). Dorast - 1.P.Tichý ml.37:00..Celkové výsledky

6.10.2010 - Žilina - Bežecká liga Žiliny - 3000m - 1.R.Rolko 9:26min, 2.P.Tichý 9:31,  3.M.Neslušan 9:38...Celkové výsledky

5.10.2010 - Čadca - Kysucká hodinovka - 1.P.Tichý 16130m,  2.E.Páleník 15420m,  3.L.Sventek 14830m.

3.10.2010 - Košice - Medzinárodný maratón mieru - 1.G.K.Chepkwony 2:08:33, 2.S.Bushendich 2:08:40, 3.P.K.Chebet 2:08:42, 4.K.Ruto(všetci KEN) 2:18:18...7.I.Pástor(SR) 2:23:55, 8.D.Orálek (ČR) 2:34:02, 9.M.Matanin(SR) 2:34:39, 10.P.Tichý 2:35:00h
Majstrovstvá SR: 1.I.Pástor (Obal servis Košice) 2:23:55h, 2. P.Tichý (ŠKP Čadca) 2:35:00, 3.Ľ.Rehuš (AŠK Skalica) 2:39:36h
        M40 - 1.D.Orálek (ČR) 2:34:02h, 2.P.Tichý 2:35:00h, 3.J.Zabari (HUN) 2:36:11h .Celkové  výsledky M -SR + foto    
5km  10km  15km  20km  25km  30km  35km  40km  42195
17:52 35:23 53:25 1:11:36 1:30:09 1:48:56 2:07:43 2:26:47 2:35:00
17:52 17:31 18:02   18:11   18:33   18:47   18:47   19:04     8:13
 3:34  3:30  3:36    3:38    3:42    3:47    3:47    3:49     3:44
  ? bpm   137 bpm     137 bpm     137 bpm     137 bpm     136 bpm     136 bpm     138 bpm     142 bpm
v stĺpcoch zhora - celkový medzičas, jednotlivé 5km úseky , priemerne tempo (min/km) a priemerna tepová frekvencia (bpm)         

20.9. 2010 - Martin - Martinská hodinovka - 1.P.Tichý 16859m  2.M.Celerín 16266m  3.L.Sventek 15851m...
Celkové výsledky
12.9.2010 - Raková - Rakovská PoHodová 13tka - 13km cross - 1.R.Arbet 44:34min  2.J.Križák (1.M40) 44:35min  3.P.Tichý (2.M40) 46:53min 4.J.Jurčík (3.M40) 48:28min  5.L.Sventek 49:25min 
Celkové výsledky  


11.9. - Žilina - Zátopkova desiatka - 10120m - 1.J.Vitko 33:38min  2.R.Rolko (1.M40) 34:50  3.M.Neslušan (2.M40) 35:24  4.M.Kavacký 35:35   5.P.Tichý (3.M40)  35:50... Celkové výsledky
2.9.2010 - Žilina - Bežecká liga Žiliny - 5km: 1.P.Tichý 16:18min  2.M.Neslušan 16:53min  3.Z.Koleda 17:15....  Celkové výsledky  

14.8.2010 - Rajec - Rajecký maratón - 1.T.Toth (Maď) 2:34:37h   2.P.Tichý 2:39:58h  3.J.Moravec 2:43:14h  Celkové výsledky   foto        
18.7.2010 - Kysucké Nové Mesto - Kysucká desiatka - 10km -  1.M.Vanko (TJ Obal servis KE) 31:54min,  2.J.Urban (JM Demolex Bardejov) 32:18, 3.I.Pástor (TJ Obal servis KE) 32:31....Kategória M40 - 1.R.Rolko - (AŠKP ZA) 33:19min,  2.J.Križák (AŠK  Grafobal Skalica) 33:35,  3.P.Tichý (ŠKP ČA) 34:57... Complet resultsy,

5km

10km

15km

20km

25km

30km

35km

40km

42195

19:00

38:49

58:23

1:17:45

1:36:24

1:54:43

2:13:32

2:32:13

2:39:58

19:00

19:49

19:34

19:22

18:39

18:19

18:49

18:41

7:45

3:48

3:58

3:55

3:52

3:44

3:40

3:46

3:44

3:31


4.8.2010 - Žilina - Bežecká ligy Žiliny  - 3km muži : 1.J.Vitko 9:20min    2.R.Rolko 9:25    3.P.Tichý 9:42    ......Celkové výsledky

31.7.2010 - Žilina - kde inde ako na Žilinskom Hamburgu by som sa donútil v tréningu odbehať niečo dlhšie, nehovoriac o kvalite.. Dnes som si maratón spestril  dvomi 5km svižnými úsekmi, najprv 25.-30.km, potom 35.-40km.  Výsledky viac na 42195.sk

5km

10km

15km

20km

25km

30km

35km

40km

42195

24:29

47:42

1:11:04

1:34:12

1:56:31

2:15:37

2:37:52

2:56:49

3:05:19

24:29

23:13

23:22

23:08

22:19

19:06

22:14

18:57

8:30

4:54

4:39

4:40

4:37

4:28

3:49

4:27

3:48

3:52

medzičasy, jednotlivé 5km úseky a priemerne tempo v nich (min/km)

10.7.2010 - Žilina -"Žilinský Hamburg" - marathons training -  42,2km fartlek  (5x1km 3:38min/km) + 10x 200m  Resultsy  

5km

10km

15km

20km

25km

30km

35km

40km

42195

24:33

46:49

1:07:32

1:28:25

1:50:33

2:13:51

2:36:39

2:58:48

3:08:22

24:33

22:16

20:43

20:53

22:08

23:18

22:48

22:09

9:34

4:55

4:27

4:09

4:11

4:26

4:40

4:33

4:26

4:20


10.7.2010 - B.Bystrica - Slovak  young championschips in athletics - walk 5000m boys - 1.P.Tichý ml. (DuklaBB) 23:34,3, 2.P.Spevák (AK Bacúch) 25:04,8,3.T.Semko (ŠK Michalovce) 25:56,5, Complet resultsy

7.7.2010 -Žilina - BLŽ - 3km: 1.T.Jurkovič 9:23  2.R.Rolko 9:26  3.M.Neslušan 9:43  4.P.Tichý 9:48 Complet resultsy 

3.7.+ 4.7.2010 - Žilina - "Žilinský Hamburg" -  two marathons training -  42,2km  saturday resultsa sunday resultsa  

5km

10km

15km

20km

25km

30km

35km

40km

42195

25:40

49:00

1:11:16

1:33:40

1:56:22

2:20:04

2:42:16

3:05:15

3:14:31

25:40

23:20

22:16

22:24

22:42

23:42

22:12

22:59

9:16

5:08

4:40

4:27

4:29

4:32

4:44

4:26

4:36

4:13

saturday

5km

10km

15km

20km

25km

30km

35km

40km

42195

27:31

54:07

1:20:37

1:47:07

2:12:46

2:38:50

3:03:50

3:27:44

3:37:38

27:31

26:32

26:30

26:30

25:39

26:04

25:00

23:54

9:54

5:30

5:18

5:18

5:18

5:08

5:16

5:00

4:47

4:32

sunday

3.7.2010 - Nové Zámky - Slovak juniors Championschips in athletics - walk 10000m boys - 1.P.Tichý jn. (VŠC Dukla BB)     46:51,74  2.P.Spevák  (AK Bacúch) 47:07,45  3.M.Tišťan (VŠC Dukla BB)  47:23,17  4.M.Bardelčík AK UMB BB) 50:26,28min

26.6.2010 - Nitra - Slovak  Championschips in athletics -  run 10 000m men 1. M.Vanko 32:24,11min  2. I.Pástor (obaja TJ Obal servis KE) 33:25,38min, 3. M.Holečko (ŠT Hritz N.Lesná) 34:40,99min 4.P.Tichý (ŠKP ČA) 34:51,45min. Complet resultsy

19.6.2010 - Senica - Záhorácky maratón - 1.J.Moravec - 2:42:19h   2.P.Tichý 2:50:02h  3.O.Veselovský 2:56:34h 
M40 - 1.J.Moravec 2:42:19h  2.P.Tichý 2:50:02h  3.P.Svoboda (ČR) 3:03:58h Celkové výsledky
            

5.6.2010 - Čadca - Kysucký maratón
 M40 - 1.D.Orálek (ČR) - 2:27:35h  2.P.Tichý (SR)  2:49:01h  3.L.Lorenčík (SR) 2:55:05h.  Complet resultsy
  http://picasaweb.google.com/PefoTichy/KysuckyMaraton

5km

10km

15km

20km

25km

30km

35km

40km

42195

18:42

37:42

56:50

1:16:01

1:35:13

1:55:53

2:17:54

2:39:04

2:49:01

18:42

19:00

19:08

19:11

19:12

20:40

22:01

21:10

9:57

3:44

3:48

3:49

3:50

3:50

4:08

4:24

4:14

4:32


30.4.2010 - Banská Bystrica - walking meeting - 10000m men - 1.J.Zajíc ( CZE) 47:05,4min    2.P.Tichý senior (ŠKP Čadca) 47:08,2min (5km 23:42min + 23:26min).   3.P.Tichý junior (VŠC Dukla BB) 49:35,9min  4.P.Spevák (AK Bacúch) 49:46,0min   
                                                                                             More photos  hereu    
Výsledky
Men(20 km): 1.Rubino (Tal.) 1:22:22, 2. Boyez (Fr.) 1:23:25, 3.Jelonek (Poľ.) 1:23:28... 5. A.Kučmín (SR) 1:23:37  11.M.Rízek 1:26:13  27.Z.Medera ( SR) 1:42:52.
Women (20 km): 1.Vincenzová (Tal.) 1:32:10 , 2. Virbalyteová (Lit.) 1:32:17, 3.Pelantová (ČR) 1:32:57,... 14. M.Czaková 1:46:25, 19. M.Stašová (obe SR) 1:55:05. 
Juniors  men(10 km): 1. Pohle (Nem.) 41:15 min,... 10.M.Fáber 44:29, 16. M.Tišťan 46:30, 21.P.Tichý ml. 47:38,  23.J.Daňo 47:42, 27. P.Spevák (všetci SR) 47:5.1
Juniors womens(10 km): 1. Palmisanová (Tal.) 45:49 min... 7. K.Strmeňová 48:50, 11.N.Piliarová 50:14, 14. V.Privalincová 51:16, 16.S.Tydorová  51:48.
Veteráni M35+ (5 km): 1. P.Tichý (SR) 24:14.
pl. veterans M 35+  roč. ontry        club
1 Tichý Peter 69 SVK - ŠKP ČADCA 24:14
2 Kalát Josef 55 CZE - TJ HVĚZDA TRNOVANY 26:41
3 Šolc Luděk 61 CZE - MLADÁ BOLESLAV O.S. 27:07
4 Kovář Rostislav 51 CZE - AK OLOMOUC 28:43
5 Genov Dušan 71 SVK - HLOHOVEC 28:48
6 Vondra Václav 68 CZE  -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 29:36
7 Tardi Emmanuel 67 FRA - LP LONGJUMEAU 34:53
8 Dostalík Václav 40 CZE  -AK OLOMOUC 35:10
9 Miřejovský Tomáš 61 CZE  -SPARTAK PRAHA 4 40:32
 Slovak marathon tour 2009 

1.4.2010 - Statement
              

25.3.2010Statement best athletes town Kysucké Nové Mesto  more web site KNM hereuprev prev prev 
 prev prev 
20.2.2010
 1.D.Orálek (ČR)  2:27:35h   2.A.Erkolo (ETH) 2:41:19h   3.M.Serbessa (ČR) 2:42:27h    4.M.Prochadzka (ČR) 2:43:12h   5.P.Tichý (SR)  2:49:01h 6.L.Lorenčík (SR) 2:55:05h.

5km

10km

15km

20km

25km

30km

35km

40km

42195

18:11

37:05

55:31

1:14:02

1:32:59

1:54:38

2:16:22

2:40:03

2:50:02

18:11

18:54

18:26

18:31

18:57

21:39

21:43

23:41

9:59

3:38

3:47

3:41

3:42

3:47

4:20

4:21

4:44

4:33

- Bratislava - Slovak Indoor  Championschips in athletics to 17years - 3000m walking - 1 P. Tichý  (VŠC Dukla B.Bystrica) 13:59,07  2 J.Daňo  (AK Spartak Dubnica n/Váhom) 14:55,88  3 A.Dolinský (AK Skalica) 16:41,95                       
13.1.2010 - my complet competetion 1979 - 2009 - http://www.tichypefo.wbs.cz/PRETEKY-1979---2009.html  

31.12.09 - Vrútky - Silvester run  11,5km - 1.R.Rolko 39:59min  2.P.Šimko 40:25min 3.M.Neslušan 42:02min   Kat M40 - 1.R.Rolko    2.P.Tichý 42:41   3.V.Vojtek 44:47  uComplet reultsy            

30.12.09 - Dubnica nad Váhom - Silvester run to tartan 5km - kat. M18 - 1.C.Kosgei (KEN) 14:57min pred M.Dávidiko 15:43min 3.J.Vitko 15:44min  Kat. M40 - 1.P.Tichý - 17:19min   2.P.Portášik - 17:24min   3.R.Janíček - 17:29min  Complet resultsy 

15.12.09 - new section  ultra  http://tichypefo.wbs.cz/ULTRA.html 

14.11.09 - Lipt.Mikuláš - Liptovský maratón - 1.T.Gazdarica 2:37:29h  2.P.Tichý 2:38:48h  3.Š.Sumerling 2:42:11h. Kat. M40 - 1.P.Tichý 2:38:48h   2.P.Portášik 2:45:34h     3.V.Balogh  2:50:30h.  Complet resultsy  +   photoso   

11.11.09 - Žilina - Žilina ligue run - 3km - 1.P.Tichý 9:45min  2.T.Jurkovič 9:46min  3.M.Neslušan 10:00min  Complet resultsy

8.11.09 - Krásno nad Kysucou - Krasňanská desiatka - 10km - 1.J.Vitko 33:20min  2.P.Tichý 33:36min  3.M.Kavacký  34:46min. Kat. M40 - 1.P.Tichý 33:36  2.R.Kolich  35:14  3.L.Cesnek 36:06.  Complet resultsy  

18.10.09 - Staškov - Beh SNP - 10km - 1.R.Rolko 34:13   2.R.Najdek 35:17  3.P.Tichý 36:09    M40 1.P.Tichý 36:09   2.V.Vrana 38:06   3.J.Jurčík 39:19  results later...

17.10.09 - Žilina - Slovak championschip in 50km run - 1.P.Tichý 3:15:27h (1.M-SR)  2.K.Železov (UKR) 3:23:10h   3.O.Evín 3:27:26h (2.M-SR)   4.R.Lorenčík 3:36:12h (3.M-SR) .    Complet resultsy 
  5km
  10km
  15km
  20km
  25km
  30km
  35km
  40km
    45km
     50km
0:19:20
0:38:55
0:58:17
1:17:41
1:36:42
1:55:47
2:14:56
2:34:48
2:55:01
 3:15:27
19:20
19:35
19:22
19:24
19:01
19:05
19:10
19:52
20:13
20:26
3:52
3:55
3:52
3:53
3:48
3:49
3:50
3:58
4:02
       4:05

11.10.09 - Trnava - Malokarpatsky marathon  - 1.P.Tichý - 2:39:02h  2.R.Galovič - 2:44:08h  3.J.Moracec - 2:44:31h  resultsimage     image      7.10.09 -Žilina - Žilina ligue run  - 3km - 1.P.Tichý 9:24  2.M.Neslušan 9:42  3.K.Džalaj 10:07    resultsy 

 

5km
10km
15km
20km
25km
30km
35km
40km
42195
0:18:35
0:37:48
0:57:16
1:16:46
1:34:35
1:52:38
2:10:37
2:30:17
2:39:02
18:35
19:13
19:28
19:30
17:49
18:03
17:59
19:40
08:45
3:43
3:50
3:54
3:54
3:34
3:36
3:36
3:56
4:01

 

 

4.10.09 - KošiceKOSICE PEACE MARATHON1.J.K.Chesire (KEN) 2:10:51h   2.H.S.Legese (ETH) 2:11:36  3. F.K.Kassa (ETH) 2:11:39  4.I.G.Songoka (KEN) . 2:12:50  5.A.K.Tadesse (ETH) 2:13:28  6.W.K.Chelal (KEN) 2:14:24 ......11.P.Tichý 2:30:08...  kat.M40 - 1.P.Tichý (SVK) 2:30:08  2.G.Czyz (POL) 2.37:04   3.P.Portášik (SVK) 2:46:00 Slovak Championschip - 1.I.Pástor 2:28:35hod   2.P.Tichý 2:30:08hod  3.I.Magyar 2:35:03hod  Resultsy                                                                                

5km
10km
15km
20km
25km
30km
35km
40km
42195
0:17:26
0:35:19
0:53:30
1:11:06
1:28:27
1:46:20
2:04:55
2:22:36
2:30:08
17:26
17:52
18:11
17:35
17:21
17:52
18:35
17:41
07:32
3:29
3:34
3:38
3:31
3:28
3:34
3:43
3:32
3:25

23.9.09 - Čadca - Kysucká hodinovka - 1hour run  - 1.P.Tichý 16205m   2.Ľ.Čierňava 16050m  3.V.Sventek 15160m

21.9.09 - Martin - Martinská hodinovka - 1hour run - 1.P.Tichý - 16735m  2.M.Fedák - 15947m  3.J.Holiga - 15695m...results later...  

20.9.09 - Oščadnica- International run in Veľká Rača +Slovak championschip in mountain run (6,1km, altitude diference 573m) -  Resultsy +photo                                  

13.9.09 - Raková - Rakovská PoHodová trinástka - 13km - 1.A.Blasinski - 44:31   2.R.Arbet - 44:50  3.P.Tichý - 45:28   4.R.Najdek - 47:24   5.P.Holec - 47:30   kat.M40 - 1.P.Tichý   2.J.Jurčík - 50:19   3.J.Balošák - 1:03:54    Complet resultsy                                  

12.9.09 - Žilina - Zátopkova desiatka - 10000m - 1.J.Vitko - 32:42  2.R.Rolko - 32:56  3.M.Kavacký - 33:05  4.P.Tichý - 33:35   5.R.Galovič - 34:30   6.M.Cieska (Pol) 34:32   kat.M40 - 1.R.Rolko  2.P.Tichý  3.L.Cesnek - 35:04   Complet resultsy

29.8.09 - Břeclav - 1.czech ligue atletics -  5000m - 7.place - 16:30,26min Resultsy 

15.8. Sv.Filip i Jakov (Chorv.) - 1.Atletska utrka "Sv.Roko" - 1.P.Tichý 34:01   2.I.Pikunič 34:44   3.D.Morozin 35:15  Výsledky 17.8. Murter (Chorv) -15.Atl.cesta "Murter -Tisno - Murter" - 1.P.Tichý 44:27   2.T.Markojevic 45:03  3.V.Klarič 47:19 Výsledky                             

8.8.09 - Rajec - Rajecký maratón - 1.A.Erkolo (ETH) 2:29:24   2.M.Serbessa (CZE) 2:30:05  3.I.Magyar (SVK) 2:32:49  4.P.Tichý (SVK) 2:32:58  5.F.Biri (HUN) 2:35:19  6.M. Dzięgielewski  (POL) 2:40:12  M40 - 1.P.Tichý 2:32:58  2.M.Dzięgielewski 2:40:12  3.K.Železov (UKR) 2:41:41  Complet resultsy     Photogallerya + my photo.                                                            

 

5km

10km

15km

20km

25km

30km

35km

40km

42195

0:17:51

0:36:24

0:54:55

1:13:22

1:31:17

1:48:51

2:07:07

2:25:14

2:32:58

17:51

18:33

18:31

18:27

17:55

17:34

18:16

18:07

07:44

3:34

3:43

3:42

3:41

3:35

3:31

3:39

3:37

3:31

 

image 

26.7.09 - Kys.Nové Mesto - Kysucká desiatka + Slovak championschip 10km race - Complet resultsy   Photo image image image

11.7.09 - Třinec - 3.kolo 1.ligy ČR - 3000m steeplechase - prežil som v zdraví, svojskym spôsobom prekonávania (preliezania:-)prekážok som pobavil divákov,vykúpal sa vo vodnej priekope a nakoniec aj bodoval. Za nie síce oslnivý (11:21,8min:-), ale bojovný výkon sa teším aj z toho jediného bodu za 10.miesto.No môžem byť, hlavne za posledný polrok, kedy som nemal voľný víkend  a pretekal na tratiach od 1km po 100km (zopár maratónov a dve 100vky, množstvo kratších pretekov + nečakane dve chodecké 20tky  a tri 10tky) nespokojný? Po oddychu,ktorý si telo, ale aj hlava už konečne vypýtali, sa budem tešiť na ďaľšie kilometre opäť s  "ľahšími nohami":-). Najbližšie snáď aj na domácej Kysuckej 10tke počas Jakubovských hodov  v Kys.Novom Meste v nedeľu 26.7.09.              O zážitku z mojej prvej, a možno navždy jedinej:-) skúsenosti zo steeplechase viac na bloguimage image image   5.7.09 - Žaškov - Žaškovský minimaratón - 12,4km cross - M40 -1.R.Rolko 45:15  2.P.Tichý 46:39 L.Kováčik47:25. Complet resultsy   

1.7.09 - Žilina - BLŽ - 3km - 1.J.Vitko (1.M18) 8:57min   2.M.Neslušan (1.M30) 9:30min  3.P.Tichý (1.M40) 9:38min.Complet resultsy 

27.6.09 - Dubnica n/V. Slovak championschips in athletics - 10000m - 1.M.Vanko 31:19,4  2.I.Magyar 31:45,1  3.I.Pástor 32:21,4  4.J.Urban 32:37,3  5.R.Najdek 33:58,0  6.P.Tichý 35:18,5  Complet resultsy 

23.6.09 -Žilina - Olympic day 2009 - 1000m - 3:03min., 5.place  Complet resultsy

19.6.09 - Tourhout (Bel) - IAU WORLD CUP and EUROPEAN CHAMPIONSCHIPS  - results - http://iau.org.tw/news_detail.php?Id=452 5km my intermedia  -19:42 /20:18 / 20:22 /20:15 / 19:58 /20:03 / 19:47 / 19:54 /  marathon 2:48:32  /20:03 / 20:58 / 50km 3:21:00/ 21:08 /21:09 /20:54 /22:11 /22:29 /24:51 /23:18 /25:15 /24:42 /25:37/.             image  image  image                   intermedia -   1.round - 22,73km   2.round - 42,19km     3.round - 61,46km    4.round - 80,73km   5.round-100km 

13.6.09 - Čadca - Kysucky marathon - 1.M.Serbessa (CZE) 2:29:39   2.B.Dziuba (POL) 2:30:13   3.J.Janicki (POL) 2:31:41   4.N.Persely (HUN)   5.M.Kluz (CZE)   6.P.Tichý 2:35:46 (SVK)    7.K.Železov (UKR) 2:39:15   8.J.Siegel (ČR) 2:41:04    kat.M40 - 1.J.Janicki   2.P.Tichý   3.K.Železov  Slovak veterans championschip - M40 - 1.P.Tichý (ŠKP Čadca)   2.R.Lorenčík (Košice) 2:48:22   3.J.Ružbarský (AK Žilina) 2:52:23  .....Complet resultsy  +  photo,                                        image  image  image

6.6.09 - Borský Mikuláš - Záhorácka dvadsiatka v chôdzi  - race walking 20km -  1.M.Toth -1:27:03h, 2.M.Bátovský-1:31:09h, 3.D.Majdan (every VŠC Dukla BB) - 1:31:31h......7.P.Tichý -1:37:39h....Slovak championschips -1.M.Toth, 2.M.Bátovský, 3.D.Majdan, 4.M.Rízek (AŠK Skalica) -1:32:47h, 5.P.Tichý, 6.Z.Medera(Spartak Dubnica) - 1:43:07h. Photo hereu   image  image  image

3.6.09 - Žilina - Žilina ligue run - Cooper test - 12min.run - 1.M.Neslušan 3745m  2.P.Tichý 3733m  3.J.Ružbarský 3551m Resultsy 

30.5.09 - Žilina - Memoriál J.Gabčíka - cross 13km - Resultsh 

23.5.09 - Martin - Beh k srdcu SNP - 21,1km - 1.A.Erkolo (ETH) 1:07:59  2.I.Pastor (SR) 1:10:33  3.I.Magyar (SR) 1:11:55  ..12.P.Tichý 1:16:05  kat.M40 - 1.R.Rolko 1:12:35  2.Z.Benedek (MAĎ) 1:13:41  3.K.Železov (UKR) 1:13:50 4.Tichý  Complet resultsy 

17.5.09 - Jablunkov - beh Jablunkovem - 7,2km run - 1.V.Bitala (Cze) 24:12  2.P.Lupiezowic (Pol) 24:37 3.M.Kluz (Cze) 24:42  4.P.Tichý 25:03  5.T.Wrobel (Pol) 25:30  kat.35-44 years - 1.M.Kluz  2.P.Tichý  3.T.Wrobel 

13.5.09 -Žilina- Žilina one-hour run - 1.P.Tichý 17578m 2.M.Neslušan 16256m  3.J.Ružbarský 16194m 

6.5.09 - D.Hričov -  - 3000m - 1.P.Tichý 9:36min   2.D.Nemček 9:51min   3.M.Šuránek 10:30min 

Chodecká Trojkoruna 2009 -   race walk serie - Dečín 10km - Žižkovská desiatka 10km - Praha-Brandýs nad Labem -10km - overall results  1.P.Tichý 2:20:19hod  2.J.Zajíc 2:29:20hod  3.A.Kozelka 2:33:30hod  4.Z.Simon 2:44:16hod.                    

3.5. - Praha -Praha -Brandýs  - 10km road - 1.J.Malysa 43:37  2.J.Polášek 43:39  3.R.Říha 44:39  4.P.Tichý 45:12  Complet resultsy 

2.5. - Praha - Žižkovská desiatka - 10km round - 1.M.Holuša 46:26   2.J.Malysa 46:37   3.P.Tichý 46:36  Complet resultsy            

1.5. - Děčín - walk meeting - 10km track - 1.P.Tichý 48:20,8   2.J.Zajíc 49:06,6  3.M.Nedvidek 49:17,8  4.A.Kozelka 52:00 image  image  image  image 


26.4.09 - Strečno - Beh oslobodenia - M40 -1.R.Rolko (absolut winner) 18:10  2.J.Ružbarský 19:49 3.P.Tichý 19:59 Complet resultsy
25.4.09 - Nitra - Self -Transcendence Nitra 2009 (6 a 12hours run 100km - Slovak Championschip)  - 100km - 1.P.Tichý - 7:22:01hod (intermedia - marathon 2:48:06h 50km 3:19:20h  6hours - 84,392km - new cours record and slovak record)  2.A.-L.Zuzčin - 8:31:14hod  3.P.Hotař  (ČR) - 8:41:30h.  SVK Championschip - 1.P.Tichý 2.A.L.Zuzčin  3.P.Milovník (11:50.28h)  6hours- 1.J.Bogár (HUN) - 71,144km  12hours - P.Spáčil (ČR) 123,581km. Complet resultsy  + photo + my intermedia every 1600m image  image   

 11.4.09 - Olomouc - 20km race walk -1.M.Tóth-1:24:38h  2.A.Kučmín-1:26:52  3.M.Bátovský 1:29:14  4.R.Bílek 1:31:55  5.M.Holuša 1:34:20  6.P.Tichý 1:36:15  7.J.Malysa 1:38:43h  8.J.Zajíc 1:38:53  9.P.Chrom 1:39:33  10.Z.Medera 1:40:14    results  photosimage 

4.4.09 -Turany - Beh oslobodenia -10km: 1.P.Tichý 33:57min  2.M.Tuka 35:54min  3.M.Neslušan 36:27min  results...y    photoFoto -Beh oslobodenia Turian mem. Eda Vojta Img_12893 Img_12899 Img_12933 Img_12934 Img_12935 Img_12994 Img_12997 Img_12998 

1.4.2009 - Žilina - Žilina ligue run - 3km 1.P.Tichý 9:19min,  2.R.Rolko 9:21min, 3.M.Neslušan 9:40min. results...y 

29.3.09 - image marathon - men: 1.A.Hauryčenko (Biel.) 2:21:40 h, 2.K.Bartkiewicz (Poľ.) 2:31:38h, 3.M. Holečko SR  2:31:47h, 4.V.Lipovský SR 2:32:08h, 5.P.Steibl (Maď.) 2:32:31h, 6.P.Tichý 2:33:14h,  complet results..y. image image image

5km
10km
15km
20km
25km
30km
35km
40km
42195
17:46
35:53
54:07
1:12:18
1:30:26
1:48:20
2:06:36
2:25:19
2:33:14
17:46
18:07
18:14
18:11
18:08
17:54
18:16
18:43
07:55
3:33
3:37
3:39
3:38
3:38
3:35
3:39
3:44
3:38

22.3.09 - Čierne - Memorial J.Konôpku - 11,8kmresults..y 

21.3.09 -Šuja - Rajecký Borošovec - 14,7km -  results..y  

 4.3.09 - Žilina -Žilina ligue run - 3km -  results..u 

 28.2.09 - Žilina - 2.winter kriterium - 10km -  results..u 

14.2.2009  - 4. Prievidzská chodba marathon - 42195m in school - one round 135,26m (311x , 1244 curves :-)) -  1.Daniel Orálek /CZE/ - 2:41:59hod.   2.P.Tichý - 2:42:01hod.  3.Ondrej Hanzlík 3:05:14hod. photoimage  image image image

1. Daniel Orálek - 2:41:59 hod 
5km 10km 15km 20km 25km 30km 35km 40km 42195
18:35 36:57 55:27 1:14:49 1:34:17 1:53:05 2:12:36 2:33:22 2:41:59
18:35 18:23 18:30 19:22 19:27 18:48 19:32 20:46 8:37
3:43 3:41 3:42 3:52 3:53 3:46 3:54 4:09 3:55
2. Peter Tichý - 2:42:01 hod
5km 10km 15km 20km 25km 30km 35km 40km 42195
18:38 37:14 56:00 1:15:00 1:33:30 1:53:06 2:13:35 2:33:40 2:42:01
18:38 18:36 18:46 19:00 18:29 19:36 20:29 20:04 08:21
3:44 3:43 3:45 3:48 3:42 3:55 4:06 4:01 3:48

31.1.2009 - Žilina - 1.winter run kriterium - 6km -  1.P.Tichý 20:16  2.M.Neslušan - 20:31  3.K.Džalaj - 20:43   results

31.12.2008 - Vrútky - Silvester lauf - 11,6km - 80 runners - 4.place - results 

26.12.2008 - Hôrky - Štefanska hôrecka šestka - 6,1km - 110 runners - 4.placeresults 

20.12.2008 -Žilina - 6.Christmas marathon - 1.P.Tichý - 2:55:24h  2.J.Kubále-CZE - 3:08:52h  3.P.Lazar - AK Žilina 3:17:28h. image  

23.11.08 -Trenčianske Teplice - 6.Marathon Perly Karpát -very difficult marathon (snow, 2°C cold, wind,hills.)- 2.place - Results hereu 

12.11.2008 - Žilina - Žilina league run - fourth day after 100km i am ran 3km - 9:57min. Resuls here 

8.11.08 - Tuscania - Tarquinia (ITA) -  IAU 100 km World Cup and IAU 100 km European Championships  results  +  my intermedia  - 5km - 19:47min   10km - 38:57min  20km -1:17:57h     25km -1:36:50h   30km -1:56:23h  40km - 2:35:47h   maraton - 42195m - 2:44:24hod.     45km - 2:55:51h    50km - 3:16:31h  60km - 3:59:24h  70km - 4:46:45h    80km - 5:37:15h   90km - 6:30:31h   95km - 6:55:36h   100km - 7:21:14hod.  ( WCP - 16.  ,ECH - 12. ) photos here    and more  photos hereimage image image 


25.10.08 - Nové Mesto n/Váhom - Považský marathon (track) - 1.P.Tichý - 2:29:53,1h  2.S.Benedek (HUN) - 2:31:37,7h  3.V.Bukovjan (CZE) - 2:32:52,8h  -  Results - výsledky tu    photos -foto tu     video PM08                                                                                     image image 

19.10.08 -Staškov - Beh SNP  - second day after 50km i am ran 15km -1.P.Tichý  55:02  2.R.Baláž (ČR) 55:44  3.J.Jurčík -55:46 

18.10.08 - Žilina - Deň Supervytrvalca - Slovak Championschips in 50km run -  1.P.Tichý - 3:16:06h  2.R.Tatrai - 3:20:21h  3.R.Lorenčík - 3:24:26h.  Results

 5.10.08 - Košice-   INTERNATIONAL PEACE MARATHON - Results + Slovak championschip  image  image    imagefotoimage   

1.10.2008 - Žilina - Bežecká liga Žiliny - 1.M.Neslušan-9:39  2.P.Tichý-9:55  3.J.Ružbarský-10:15.Celkové výsledky tu  

24.9.2008 - Žilina - Žilinská hodinovka -  1.P.Tichý - 16526m   2.O.Veselovský - 16399m  3.Ružbarský - 16128m.  Výsledky tu

22.9.08 - Martin -Martinská hodinovka - 1.P.Tichý -17575m  2.A.Staš -16571m  3.J.Holiga -16402m. Výsledky tu +foto tu

 

 PAVOL BLAŽEK  (9.7.1958)                           HAPPY BIRTHDAY

1dyg8FWfagkAAE5Jx04AAAAG2.jpg9.7.2008 - "čože je to  päťdesiatka ,pre Paliho trasa krátka":-) - mohlo by sa spievať v prípade legendy slovenskej chôdze P.Blažeka ,ktorý doteraz v tréningu či pretekoch absolvoval kilometrov nespočetne viac. Práve dnes,v deň  50.tych narodenín si môže Pali zaspievať tak isto a k prvej časti piesne doplniť  známe "to nie je žiadny vek" .Veď po ukončení svojej dlhoročnej vrcholovej kariéry chodca  meria kilometre naďalej,tentokrát už v bežecké. Krátko o P.Blažekovi tu imagefoto zo sústredenia pred OH v Atlante (9.7.1996  

15.6.2008 - Lysá pod Makytou -beh okolo Lysej -  Výsledky tu  pár foto tu. 

10.5.-11.5.2008 - Cheboksary - RUS - IAAF RACE WALKING CUP  -  Fantastic new world record - race walk 50km - 3:34:14h   Denis Nizhegorodov - (RUS)  - intermedia 5km - 22:58  21:49  21:35  21:18  21:13  21:00  20:53   21:12   21:04    21:12 

     image   image   28.4.2008 -  Aigairs Fadejevs ,second walker  50km from OG 2000 in Sydney   and   Wien marathon ( 2:18:19h ) -CongratulationsimagePhoto from S.s.Giovani 2001(ITA) - Aigars diskvalification from z 1.pl  100m before finish.Aigars - no 1. , i am back third  left in sun-glasses... 

 30.3.08 - Bratislava - ČSOB CITY MARATHON 2008 - dňoch zmizli..Pár foto z dneška tu  2 3 image   image  

22.3.2008 - Beňadiková - beh oslobodenia - 16,9km- Muži do 40r. - 1.J.Wydra(Pol)- 57:22  2.L.Čierňava -57:53  3.M.Urbanovský -58:23  4.P.Tichý-58:58   5.J.Dubašák -59:52 ....  výsledky všetkých kategórii 

16.3.08 - Čierne - Jozefovský beh - 12km - Celkovo- 1.L.Čierňava - 41:01  2.P.Tichý -41:13  3.R.Rolko - 41:26min. image image image image image  1.3.2008 - Bratislava - halové M-SR v atletike žiakov do 15 rokov  - svojim piatym  titulom M-SR  Peťo len potvrdil úlohu favorita v žiackej kategórii chodcov,tentokrát v osobnom rekorde na 2000m 9:38,77min. Celkové výsledky z M-SR tu              image   image   image 

29.2.2008 - Čadca - "Športovec roka 2007- mesto Čadca".veľká časť obecenstva v sále KD ešte nebola ani na svete,keď som stál na tom istom pódiu pri podobnej udalosti v r19841985.(klikni na roky :-).Takto som po tých "pár" rokoch na tom istom mieste stál dnes:                      Výsledky  1.m - P.Tichý (atletika)  2.m.- J.Ninis (sánkovanie)  3.m.- P.Krkoška (stolný tenis)   image  image  image 16.2.2008.  - Bratislava - halové M-SR v atletike dorastu - prvý štart v dorasteneckej kategórii,vekom ešte žiak, absolvoval Peťo na halových M-SR v chôdzi na 3km.Po taktickom súboji s o rok starším M.Fáberom z BB si Peťo vybojoval svoju siedmu medailu z M-SR - po štyroch žiackych tituloch tentokrát tretiu striebornú v osobnom rekorde 14:39min  Celkové výsledky             image   image   image  

 16.2.08 - Žilina - 2.zimné bežecké kritérium - 10km   Výsledky tu 2.2.08 - Žilina - 1.zimné bežecké kritérium - 6km     Celkové výsledky tu 26.1.08 - Kysucké Nové Mesto -  5. reprezentačný Ples mesta KNM -  foto  1  2  3 4  6 

 image  image image  image  image image  1.6.2007 - Čadca - Čadčiansky Hamburg č.2 - po 2 mesiacoch od ČSOB maratónu v BA ,po ktorom som presne  po mesiaci mohol urobiť pár bežeckých krokov,som si konečne doprial dlhší beh,hoci zatial len volne.Viac si o 2.ČH môžte prečítať tu image image 

26.7.09
TOPlist